Novinky

KOLEKCIA PORTA LOFT STEEL

Najnovšia kolekcia Porta Loft Steel spája v sebe prvky industriálneho štýlu ako kovovú zárubňu a madlo. Zároveň využitím presklenia príjemne presvetlí váš priestor a dodá mu efekt originality. Celkový dojem, ktorý kolekcia Porta Loft Steel vyvoláva, je spojením moderného štýlu s industriálnym nádychom. Je to kombinácia, ktorá necháva miestnosti žiariť osobitosťou a originalitou, čím sa stáva neodmysliteľným prvkom v každom priestore, ktorý túži po štýle a elegancii.

PORTA LUMIA - NOVINKA 2023

Porta prináša nové prevedenie rámových dverí so širším presklením. Kolekcia Porta Lumia splní očakávania klientov, ktorí žiadajú presvetlenie priestoru.

Kolekcia je dostupná v 2 variáciách, prevedenie s 3 alebo 4 presklenými rámami. Vyberte si z 2 prevedení, vo verzii s čiernou fóliou alebo bielou fóliou. Možnosť prevedenia dverí v povrchu: prírodná dýha.

NOVÁ FARBA 2024 - KAŠMÍR MATNÝ

Vitajte v ére luxusu a elegancie s novou farbou dverí - Kašmír matný! Tento sofistikovaný odtieň prináša do vášho domova nový rozmer štýlu. Nie je len farba, je to výraz osobitého vkusu  a moderného designu. Táto novinka je viac ako obyčajný trend; je to dych nového života pre vaše priestory. Kašmír matný vytvára ...

NOVÁ FARBA 2024 - OLIVOVÁ

Olivová farba oslavuje svoj triumf na scéne interiérového dizajnu ! Je to odtieň, ktorý prinaša do sveta štýlu a elegancie nový dych. Jeho jemné odtiene evokujú prírodnú harmóniu a pokoj, zatiaľ čo výrazné varianty pridávajú do vášho prostredia dávku odvahy. Môže z...

  • Kontaktujte Nás