Podlahy

Kolekcia Organic Classic je spojením najlepších vlastností podlahy. S vylepšenou ochranou proti napučaniu hrán a vodoodolnosťou až 100 hodín. Je ideálna pre domácnosti s domácimi zvieratami. Vyrobené v Nemecku, tieto podlahy dosahujú najvyššiu certifikáciu...

VINYLOVÉ PODLAHY WINFLEX

Vinylová podlaha WINFLEX spojuje dve najžiadanejšie vlastnosti podláh: krásu a trvanlivosť. Predstavuje odolnú podlahu, ktorá zároveň očarí svojou estetikou a textúrou. V našej širokej ponuke vinylových podláh môžete nájsť rôzne typy, ako sú napríklad LVT ("luxury vinyl tiles" - luxusné vinylové dielce) alebo SPC vinyl, ktorý disponuje integrovanou

Kompozitné podlahy H2O Floor

Kompozitné podlahy H2O Floor sa radia do novej generácie podláh a majú viacero výhod oproti bežne zaužívaným laminátovým, vinylovým či dreveným podlahám. H2 O Floor s technológiou Moisture Defense Technology je skvelou voľbou pri každodenných nehodách. Už sa viac nemusíte báť o svoju podlah.

Laminátové podlahy Solidstep sú vyrobené z prírodných materiálov. Podlahy sú vhodné aj pre komerčné priestory či podlahové kúrenie. Povrch podláh je ošetrený antibakteriálnou úpravou, a zabezpečený pre farebnú stálosť podlahy. Podlahy k dispozícii v hrúbke 8mm a 10mm a záťažovou triedou AC4.

Laminátové podlahy značky Egger

Spoločnosť Egger sa teší už vyše 50 rokov obľube vo svete laminátových podláh. Ponúkajú vyše 80 vzorov a široké spektrum farieb, ktorými si aj vy zariadite svoje bývanie. Môžete si vybrať zo širokých ponúk drevo dekorov, reprodukcii kameňa či vzorovanou podlahou. Vyberte si rôzne dĺžky a šírky lamiel od krátkych, vhodných do malých miestností cez dlhé, vhodné na veľké plochy. Povrchy laminátových podláh sú štruktúrované a opatrené R10, čo znižuje šmykľavosť podlahy.

Podlahy GREENTEC od značky Egger

Novinka medzi podlahami Egger Design GreenTec je presvedčivá vďaka moderným farbám podlahy a jej mimoriadnymi vlastnosťami. Podlahy v porovnaní s laminátovými majú robustnejší design a hodia sa do všetkých typov priestorov, či do súkromných alebo komerčných. Táto podlaha má zvlášť vysokú odolnosť voči vlhkosti, čo ju robí veľmi vhodnú práve do priestorov kúpelní. Hrúbka materiálu je 7,5 mm čo robí podlahu vhodnú pre renovácie. Materiál je ľahký a odolný.

  • Kontaktujte Nás